Please select your page

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemlerinde amaç, firma bünyesinde veya firma içindeki istenilen bölümlere, istenmeyen kişilerin geçişini kontrol altına almaktır. Geçiş kontrol sistemleri firmada çalışan ve ziyaretçi trafiğinin sağlıklı kontrolü, iş yerindeki belirli bölümlere giriş-çıkışın kısıtlanması, kişilerin giriş yapmaya uygunluğunu belirleyen, tüm giriş çıkışların tek noktadan takip edilebilmesi ve istenmeyen kişilerin geçişini kontrol altına almak için önemli ve etkin bir sistemdir. Parmak izli, şifreli, kartlı personel giriş kontrol sistemi ile özellikle insan kaynakları için büyük bir destek görevi görmektedir. Giriş kontrol sistemi ile yaptığımız PDKS ile entegrasyonu sayesinde, elemanların giriş-çıkış saatlerini kolayca izlenebilir ve raporlama yapılabilir. Ayrıca fotoselli turnikeler, manuel kapılar vb gibi ürünlere uygulanabilen sistemlerle güvenliğiniz ve kontrolünüzü rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Markalarımız

Seldoor Otomatik Kapı
Selçuklu Civata

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Parolanızı mı unuttunuz? |  Kullanıcı adınızı mı unuttunuz?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×