Please select your page

Hakkımızda

Selçuklu Metal 2005 yılında sektöre merhaba demiş ve sektöründe devamlı yükselen bir firma olmuştur. Deneyimli personelimiz ile birlikte sektördeki yenilikleri daima takip etmekte olup teknolojik bilgilerle kendimizi donatmaktayız. İmalatçı firmalarımız tarafından devamlı eğitim seminerlerine katılıp, eksiksiz ve mükemmel bir müşteri memnuniyeti için azimle çalışmaktayız. Estetiği ve teknolojiyi, profesyonellikle birleştirip siz müşterilerimizin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedeflemekteyiz. Selçuklu Metal olarak öncelikli hedeflerimiz arasında güvenli, kaliteli, uygun maliyetli, teknolojik, hızlı hizmet ve eksiksiz müşteri memnuniyetini sunmaktır. Selçuklu Metal vizyonunu profesyonel düşünce ve kaliteli malzeme ile sorunsuz hizmet olarak belirlemiştir. İnsanlarımız daima hizmetin en iyisine ve ürünlerin en kalitelisini almaya layıktır düşüncesi ile ürün ve hizmet kalitemizi daima en iyiye doğru yükseltme çabasındayız.

Markalarımız

Seldoor Otomatik Kapı
Selçuklu Civata

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Parolanızı mı unuttunuz? |  Kullanıcı adınızı mı unuttunuz?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×